Close
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
Filters
تنظیمات
جستجو

کیف اداری مردانه

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

کیف اداری چرم مردانه L1

4,990,000 ریال
کیف اداری چرم مردانه L۱ ، کیف طبله دار ، مدل فرانسوی یکی از منحصربفردترین طراحی ها را به خود اختصاص داده. سبکی و وزن پایین یکی از خصوصیات این محصول به شمار می رود.

کیف اداری چرم مردانه L13

4,480,000 ریال
کیف اداری چرم دستی مردانه با چرم های الگانت و فلوتر گاوی تولید می شود. این کیف تک قفل بوده به رنگ های عسلی ، عنابی و قهوه ای تولید می شود.

کیف اداری چرم مردانه L21

4,867,000 ریال
كيف اداري چرم مردانه كه با چرم الگانت به رنگهاي عسلي-قهوه اي و عنابي توليد شده است اين كيف در طول اين سالها يكي از كيفهاي پرفروش بوده است اين كيف مديريتي بوده داراي دو قفل مي باشد كه به وسيله يك بند چرمي از قسمت پايين به تنه كيف د وخته شده است. كيف داراي بند بلند چرمي بوده جهت استفاده دوشي از آن استفاده مي گردد. پشت كيف داراي جيب جهت استفاده دم دستي مي باشد اين كيف بجز قفل بوسيله دكمه مگنتي هم بسته مي شود . قسمت جلو يا همان تنه كيف داراي يك عدد جيب زيپ دار جاكارتي-جاي خودكار و جاي گوشي ميباشد همچنين اين كيف دو طبله بوده و بسيار جادار مي باشد. كيف L21 بصورت لب بر طراحي گرديده است.

کیف اداری چرم مردانه L28

4,900,000 ریال
کیف اداری چرم مردانه گاوی با چرم مغز رنگ فلوتر ، این کیف چرمی دارای دوقفل با بافت دستی روی سرخانه و اریب خاصی که روی سرخانه در طراحی این کیف انجام شده است زیبایی خاصی به این کیف داده است .

کیف اداری چرم مردانه L33

3,500,000 ریال
کیف اداری چرم مردانه L33 از چرم گاوی مغز رنگ ، این کیف چرمی دارای دوقفل با بافت دستی روی سرخانه و اریب خاصی که روی سرخانه در طراحی این کیف انجام شده است زیبایی خاصی به این کیف داده است .

کیف اداری چرم مردانه L9

3,136,000 ریال
کیف اداری چرم مردانه L۹ از چرم گاوی صادراتی تبریزساخته شده و دارای دوخت زیبا و تمیز، یراق آلات سیاه قلم ایتالیایی و طراحی خاص می باشد. کیف اداری تمام چرم L۹ بسیار جادار و دارای قسمتهای مختلف برای مدارک میباشد .

کیف اداری چرم مردانه کد L8

5,900,000 ریال
کیف چرم مذکور در بازار محصولات چرمی به این نام‌ها نیز شناخته می‌شود: کیف چرم مردانه، کیف اداری، کیف چرم دستی مردانه، کیف مردانه چرمی، کیف اداری چرم، کیف دستی مردانه، کیف چرم، کیف چرمی مردانه اداری، کیف دیپلمات چرمی، کیف چرم مردانه دست دوز، کیف دستی چرمی مردانه رنگ های موجود: چرم عسلی ، چرم قهوه ای، چرم جگری امکانات کیف: داخل این کیف مردانه دستی بزرگ ، یک جیب برای موبایل ، جا خودکار، جای کارت، جای کاغذ یادداشت و نیز یک جیب زیپ دار برای قراردادن مدارک سفر و....قرارداده شده است. امکان حمل لپ تاپ ۱۵ اینچ نیز توسط این کیف وجود دارد. این کیف بسیار مناسب مهندسین، وکلا، پزشکان و اغشار فرهیخته جامعه ایرانی می باشد.

کیف اداری چرمی L16

6,470,000 ریال
كيف اداري گاوي با چرم هاي الگانت و فلوتر به رنگهاي مشكي-عسلي – عنابي و قهوه اي توليد شده است كيف L۱۶ تك قفل بوده و يراق آلات آن از جنس نيكل مات-براق و سياه قلم استفاده مي شود داراي بند بلند چرمي جهت استفاده دوش دار (قسمت داخلي كيف از جنس جير استفاده شده است لنز كيف داراي جيب بزرگ بوده كه بوسيله يك بند مگنتي بسته مي شود – كيف L۱۶ دو طبله بوده و در قسمت مياني آن يك جيب زيپ دار قرار داده شده است اين كيف مديريتي بوده و براي افرادي كه از نظر قد و قامت بلندترند بسيار مناسب مي باشد.

کیف اداری چرمی مردانه L4

3,500,000 ریال
كيف اداري گاوي با چرم هاي الگانت و فلوتر به رنگهاي مشكي-عسلي – عنابي و قهوه اي توليد شده است كيف L4 تك قفل بوده و يراق آلات آن از جنس نيكل مات-براق و سياه قلم استفاده مي شود داراي بند بلند چرمي جهت استفاده دوش دار (قسمت داخلي كيف از جنس جير استفاده شده است لنز كيف داراي جيب بزرگ بوده كه بوسيله يك بند مگنتي بسته مي شود – كيف L4 دو طبله بوده و در قسمت مياني آن يك جيب زيپ دار قرار داده شده است اين كيف مديريتي بوده و براي افرادي كه از نظر قد و قامت بلندترند بسيار مناسب مي باشد. کیف اداری چرم, کیف چرم مردانه, کیف اداری دیپلمات, کیف چرمی مردانه ایرانی, کیف چرم, کیف چرمی, کیف اداری مردانه, کیف چرمی وکیوم شده, چرم دباغی گیاهی, کیف چرم گاوی اداری, کیف اداری چرم طبیعی, کیف چرم طبیعی تبریز

کیف اداری مردانه L55

3,870,000 ریال
کیف اداری چرم مذکور در بازارهای ایرانی به این نام شماخته می شود. کیف اداری چرمی ،کیف اداری مردانه ، کیف دیپلمات ، کیف چرمی دیپلمات، کیف چرمی اداری ، کیف دستی مردانه ، کیف اداری چرم به کار رفته در تولید این کیف چرمی: در ساخت کیف چرمی L۵۵ از چرم گاوی سورت A استفاده شده است که از نوع بهترین چرم می باشد .

کیف اداری مردانه چرمی L23

4,320,000 ریال
كيف اداري چرم مردانه توليد شده از چرم الگانت به رنگهاي عسلي و قهوه اي مي باشد اين كيف اداري داراي بند بلند جهت استفاده دوشي مي باشد. تك قفل بوده و بوسيله يك بند چرم مگنت دار پوشيده مي شود كيف L۲۳ بيشتر مناسب مديران جوان كه بدنبال كيف اسپرت مي باشند مي باشد. دو طبله بوده كيف جاداري مي باشد و قسمت بيروني كيف (سرخانه) بوسيله نخ ضخيم به رنگ متمايز دور دوخت شده است كه اين دور دوخت كردن كيف بدست استادكار ماهر انجام مي شود و جلوه كيف را زيباتر مي كند.

کیف چرم اداری L14

4,970,000 ریال
کیف چرم مذکور در بازار محصولات چرمی به این نام‌ها نیز شناخته می‌شود: کیف مردانه چرمی، کیف چرم مردانه، کیف اداری، کیف چرم دستی مردانه، کیف اداری چرم، کیف دستی مردانه، کیف چرم، کیف دیپلمات چرمی، کیف چرمی مردانه اداری، کیف چرم مردانه دست دوز، کیف دستی چرمی مردانه چرم به کار رفته جهت تولید این کیف چرمی: چرم طبیعی استفاده شده در این کیف چرم اداری مردانه با گیاه دباغی شده است نوع چرم این کیف چرم از نوع گاوی می‌باشد.

کیف چرم اداری اداری L45

5,070,000 ریال
کیف چرم مذکور در بازار محصولات چرمی به این نام‌ها نیز شناخته می‌شود: کیف چرم مردانه، کیف اداری، کیف چرم دستی مردانه، کیف مردانه چرمی، کیف اداری چرم، کیف دستی مردانه، کیف چرم، کیف چرمی مردانه اداری، کیف دیپلمات چرمی، کیف چرم مردانه دست دوز، کیف دستی چرمی مردانه چرم به کار رفته جهت تولید این کیف چرمی: در ساخت این کیف چرمی مردانه از چرم طبیعی از نوع گاوی - چرم تبریز - که توسط گیاه دباغی شده است استفاده گردیده است.

کیف چرم اداری مردانه L15

4,950,000 ریال
کیف چرم مذکور در بازار محصولات چرمی به این نام‌ها نیز شناخته می‌شود: کیف چرم مردانه، کیف اداری، کیف چرم دستی مردانه، کیف مردانه چرمی، کیف اداری چرم، کیف دستی مردانه، کیف چرم، کیف چرمی مردانه اداری، کیف دیپلمات چرمی، کیف چرم مردانه دست دوز، کیف دستی چرمی مردانه

کیف چرم اداری مردانه L7

3,540,000 ریال
کیف چرم مذکور در بازار محصولات چرمی به این نام‌ها نیز شناخته می‌شود: کیف اداری، کیف چرم دستی مردانه، کیف مردانه چرمی، کیف چرم مردانه، کیف اداری چرم، کیف چرم، کیف چرمی مردانه اداری، کیف چرم مردانه دست دوز،کیف دیپلمات چرمی، کیف دستی مردانه، کیف دستی چرمی مردانه رنگ های موجود: چرم عسلی ، چرم قهوه ای، چرم جگری امکانات کیف: این کیف از جمله کیفهای چرمی پرکار می باشد و نسبت به کیف های چرمی دیگر ، در ساخت آن از چرم بیشتری استفاده شده است .چرم این کیف اداری مردانه نرم و مغزی رنگ است و از مرغوب ترین چرم های ایران تهیه شده است .

کیف چرم مردانه اداری L32

4,900,000 ریال
کیف چرم مذکور در بازار محصولات چرمی به این نام‌ها نیز شناخته می‌شود: کیف چرم مردانه، کیف اداری، کیف چرم دستی مردانه، کیف مردانه چرمی، کیف اداری چرم، کیف دستی مردانه، کیف چرم، کیف چرمی مردانه اداری، کیف دیپلمات چرمی، کیف چرم مردانه دست دوز، کیف دستی چرمی مردانه رنگ‌های موجود: کیف مشکی، کیف عسلی، کیف قهوه ای، کیف جگری موارد استفاده: این کیف با داشتن ۲ جیب بر روی درب کار از جمله کیف های جادار چرمی مورد استقبال دانشجویان و هنرمندان جامعه می باشد.. امکان حمل کاغذ سایز A۴ ، دفتر یادداشت، مدارک متفاوت، موبایل، کیف پول ، لپ تاپ ۱۵ اینچ از قابلیت های دیگر این کیف می باشند.

کیف چرمی اداری مردانه L17

3,476,000 ریال
این کیف اداری مردانه چرمی شیک و جادار از چرم گاوی الگانت تولید شده و برای افرادی که همیشه حجم زیادی از لوازم و وسایل با خود حمل میکنند مناسب است. با وجود یک قفل سه رمز بر روی این کیف دستی مردانه چرمی میتوان از امنیت لوازم و مدارک داخل آن مطمئن بود. کیف اداری چرمی کالا یی بسیار شیک و با پرستیژ می باشد که به شما کمک می کند درکنار شخصیت برجسته شما ظاهرتان نیز بسیار فاخر و اصیل جلوه کند مخصوصاً در ملاقات های اداری درکنار لباس رسمی کیف چرم ظاهر شما را بسیار شیک وموقر خواهد ساخت و نشان از موقعیت برتر اجتماعی شما خواهد بود .

کیف چرمی اداری مردانه L27

4,610,000 ریال
کیف چرمی اداری مردانه L۲۷ این کیف اداری مردانه چرمی شیک و جادار از چرم گاوی الگانت تولید شده و برای افرادی که همیشه حجم زیادی از لوازم و وسایل با خود حمل میکنند مناسب است. با وجود یک قفل سه رمز بر روی این کیف دستی مردانه چرمی میتوان از امنیت لوازم و مدارک داخل آن مطمئن بود. کیف اداری چرمی کالا یی بسیار شیک و با پرستیژ می باشد که به شما کمک می کند درکنار شخصیت برجسته شما ظاهرتان نیز بسیار فاخر و اصیل جلوه کند مخصوصاً در ملاقات های اداری درکنار لباس رسمی کیف چرم ظاهر شما را بسیار شیک وموقر خواهد ساخت و نشان از موقعیت برتر اجتماعی شما خواهد بود .

کیف چرمی اداری مردانه L30

4,770,000 ریال
بدون تردید یکی از پرطرفدارترین مدل های کیف اداری چرم گاوی طبیعی مدل کیف اداری L۳۰ می باشد که دارای ۲ طبله و ۲ قفل از زیر کیف می باشد. بندهای زیر کیف کاملاً از داخل کیف دوخته شده اند و مجدداً روی کیف دوخت خورده اند که سبب استحکام در بندها می گردد.

کیف چرمی اداری مردانه L40

4,950,000 ریال
L۴۰ اين كيف داراي دو قفل زيبا مي باشد. دور كيف و بالاي دسته كيف دوخت زينتي دارد. داراي دو لت با يك جيب بزرگ مي باشد. در قسمت جلوي كيف جاي خودكار دارد. اين كيف هم دستي و هم دوشي استفاده ميشود. جنس اين كيف چرم گاوي مي باشد. کیف چرم مذکور در بازار محصولات چرمی به این نام‌ها نیز شناخته می‌شود: کیف چرم مردانه، کیف اداری، کیف چرم دستی مردانه، کیف مردانه چرمی، کیف اداری چرم، کیف دستی مردانه، کیف چرم، کیف چرمی مردانه اداری، کیف دیپلمات چرمی، کیف چرم مردانه دست دوز، کیف دستی چرمی مردانه چرم به کار رفته جهت تولید این کیف چرمی: چرم این کیف چرم اداری مردانه از نوع چرم طبیعی تبریز -چرم گاوی- سورت A با تکنولوژی روز تولید چرم ایتالیا و با مواد گیاهی چرم دباغی شده است.

کیف چرمی اداری مردانه L41

3,625,000 ریال
این کیف اداری مردانه چرمی شیک و جادار از چرم گاوی الگانت تولید شده و برای افرادی که همیشه حجم زیادی از لوازم و وسایل با خود حمل میکنند مناسب است. با وجود یک قفل سه رمز بر روی این کیف دستی مردانه چرمی میتوان از امنیت لوازم و مدارک داخل آن مطمئن بود. کیف اداری چرمی کالا یی بسیار شیک و با پرستیژ می باشد که به شما کمک می کند درکنار شخصیت برجسته شما ظاهرتان نیز بسیار فاخر و اصیل جلوه کند مخصوصاً در ملاقات های اداری درکنار لباس رسمی کیف چرم ظاهر شما را بسیار شیک وموقر خواهد ساخت و نشان از موقعیت برتر اجتماعی شما خواهد بود .

کیف چرمی اداری مردانه L48

5,346,000 ریال
کیف چرم مذکور در بازار محصولات چرمی به این نام‌ها نیز شناخته می‌شود: کیف اداری، کیف چرم دستی مردانه، کیف مردانه چرمی، کیف چرم مردانه، کیف اداری چرم، کیف چرم، کیف چرمی مردانه اداری، کیف چرم مردانه دست دوز،کیف دیپلمات چرمی، کیف دستی مردانه، کیف دستی چرمی مردانه چرم به کار رفته جهت تولید این کیف چرمی: چرم استفاده شده در این کیف چرمی مردانه اداری از نوع چرم طبیعی با دباغی گیاهی چرم و با ماشین آلات تولید چرم ایتالیا دباغی شده است.

کیف چرمی اداری مردانه L51

3,980,000 ریال
کیف چرمی اداری مردانه L۵۱ کیف اداری چرم گاوی از جنس چرم فلوتر با دو بند از زیر که از داخل کیف دوخته شده است با طراحی زیبا با ظرافت و استحکام مخصوصی ویژه برای مدیران سازمان ها ، ارگان ها و شرکت ها می باشد که پرستیژ اصالت و زیبایی زیادی دارد .

کیف چرمی اداری مردانه L54

3,630,000 ریال
کیف چرمی اداری مردانه L۵۴ که با چرم گاوی بسیار لطیف تولید می شود . این کیف طراحی بسیار زیبایی دارد که با یک قفل روی کار طراحی این کیف را بسیار رسمی و زیبا میکند .

کیف چرمی اداری مردانه L56

3,870,000 ریال
کیف اداری چرم مذکور در بازارهای ایرانی به این نام شماخته می شود. کیف اداری چرمی ،کیف اداری مردانه ، کیف دیپلمات ، کیف چرمی دیپلمات، کیف چرمی اداری ، کیف دستی مردانه ، کیف اداری چرم به کار رفته در تولید این کیف چرمی: در ساخت کیف چرمی L۵۵ از چرم گاوی سورت A استفاده شده است که از نوع بهترین چرم می باشد .

کیف چرمی مردانه L35

3,900,000 ریال
کیف چرم مذکور در بازار محصولات چرمی به این نام‌ها نیز شناخته می‌شود: کیف مردانه چرمی، کیف چرم مردانه، کیف اداری، کیف چرم دستی مردانه، کیف اداری چرم، کیف دستی مردانه، کیف چرم، کیف دیپلمات چرمی، کیف چرمی مردانه اداری، کیف چرم مردانه دست دوز، کیف دستی چرمی مردانه

کیف چرمی مردانه اداری L52

4,000,000 ریال
کیف چرمی اداری ، کیف اداری مردانه ، کیف چرم مردانه ، کیف اداری چرمی، کیف دیپلمات چرمی کیف اداری L52 از چرم گاوی تبریز بولید شده که دباغی آن کاملاٌ گیاهی و به وسیله دستگاههای پیشرفته این کار انجام گردیده با استفاده از قفل و یراق آلات درجه یک استفاده شده که کیفیت کیف اداری L52 را بیشتر کرده است.

کیف سامسونت چرمی L6

7,900,000 ریال
کیف سامسونت تمام چرم L۶ از جمله کیف های اداری پرطرفدار و با اصالت به شمار می رود. اسکلت داخلی این محصول از چوب می باشد و با چرم گاوی صادراتی تبریز ساخته شده و از یراق آلات ایتالیایی در آن استفاده شده است .

کیف مردانه اداری چرمی L53

4,050,000 ریال
کیف اداری دیپلمات چرمی ،کیف اداری، کیف چرمی اداری ، کیف اداری مردانه، کیف چرمی مردانه، کیف دیپلمات مردانه چرم به کار رفته در تولید این کیف چرمی: چرم گاوی تبریز درجه یک می باشد و دباغی این کیف کاملا گیاهی می باشد.

کیف مردانه چرم L31

4,980,000 ریال
کیف چرم مذکور در بازار محصولات چرمی به این نام‌ها نیز شناخته می‌شود: کیف اداری چرم، کیف اداری، کیف مردانه چرمی، کیف چرم مردانه، کیف چرم مردانه دست دوز، کیف چرم، کیف چرمی مردانه اداری، کیف دستی مردانه، کیف چرم دستی مردانه، کیف دستی چرمی مردانه، کیف دیپلمات چرمی

کیف مردانه چرمی اداری L50

3,980,000 ریال
کیف چرمی اداری مردانه L۵۱ کیف اداری چرم گاوی از جنس چرم فلوتر با دو بند از زیر که از داخل کیف دوخته شده است با طراحی زیبا با ظرافت و استحکام مخصوصی ویژه برای مدیران سازمان ها ، ارگان ها و شرکت ها می باشد که پرستیژ اصالت و زیبایی زیادی دارد .

کيف اداري چرم مصنوعي پارينه مدل PT19-1

1,250,000 ریال
کیف اداری چرم برند «پارینه» مدل «Pt۱۹-۱» با طراحی ساده و شیک خود می‌تواند به همراه همیشگی‌ شما تبدیل شود. جنس مورد استفاده در این محصول از نوع بیاله فرنگی (سنتتیک مقاوم از نوع ضخیم و لطیف) است.

کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل p101

2,500,000 ریال
کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل p۱۰۱

کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل p103

ریال
کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل p103

کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل p128

2,800,000 ریال
کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل p۱۲۸

کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل P102

1,990,000 ریال 2,090,000 ریال
کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل P۱۰۲

کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل p104

2,600,000 ریال
کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل p۱۰۴

کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل P13

1,580,000 ریال 1,750,000 ریال
Parine Charm P۱۳ Leather Bag

کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل P16

3,300,000 ریال
Parine Charm P۱۶ Leather Bag

کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل P75-7

1,960,000 ریال 2,800,000 ریال
Parine Charm P۷۵-۷ Leather Bag

کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل P37

1,600,000 ریال 1,700,000 ریال
Parine Charm P۳۷ Leather Bag

کیف اداری چرم مصنوعی برند پارینه مدل P76

1,500,000 ریال
کیف اداری چرم مصنوعی برند پارینه مدل P۷۶

کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل P129

1,800,000 ریال
کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل P۱۲۹

کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل P130

1,390,000 ریال 1,590,000 ریال
کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل P۱۳۰

کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل P131

1,550,000 ریال
کیف اداری چرم مصنوعی پارینه مدل P۱۳۱

کیف اداری مردانه

Filter by:

Clear All
Min: ریال Max: 13,200,000 ریال
ريال0 ريال13200000
تولید کنندگان